Naujienos (24)

Jūsų įvertinimas
(8 įvertino)

Kiek žmonių, besilankančių sporto klubuose ir siekiančių sudeginti riebalus bei sustiprinti raumenis, gali pasigirti, kad vartoja tinkamus papildus? Paskaitykite šią informaciją ir sužinosite, kaip BCAA gali padėti jums pasiekti geresnių fizinės būklės rezultatų per trumpesnį laiką!

15 sausio 17, Šeštadienis 15:22

Kaip treniruotis moterims....?

Jūsų įvertinimas
(9 įvertino)

Tai galima stebėti turbūt be išimties visuose Lietuvos sporto klubuose. Vyrai treniruojasi fitneso klubuose su treniruokliais ir hanteliais, štangomis, moterys tuo metu didžiausią laiko dalį praleidžia ant „steperio“ arba panašių treniruoklių, aeoribikoje  arba darydamos įprastą šlaunų-pilvo-sėdmenų treniruotę, arba visiems žinomus išorinių ir vidinių šlaunų raumenų pratimus. Kartais dar pasitaiko tokių atvejų, kada moterys treniruojasi ir su treniruokliais, tačiau daro didelius pakartojimų skaičius. Tuo tarpu vyrai treniruojasi taip pat pagal visiem gerai žinoma ir įprasta schemą: štangos spaudimas ant suoliuko, bicepsų pratimai su hanteliais, bei pečių – pilvo preso pratimai. Kodėl egzistuoja tokie skirtumai tarp moterų ir vyrų treniruočių, ir ar šie skirtumai apskritai prasmingi ? Iš tikrųjų tai ir moterys turėtų treniruotis taip pat kaip ir vyrai t.y. su hanteliais, štangomis, treniruokliais ir pagal poreikį kardio treniruotės.

14 gruodžio 15, Pirmadienis 21:33

Ar sportuojant vartoti maisto papildus sportui?

Jūsų įvertinimas
(3 įvertino)

Maisto papildai sportui ypač paplitęs reiškinys, keliantis ypač daug diskusijų. Vieni mano, kad tai savęs žalojimas, kiti – kad tai puiki priemonė pagreitinti sporto rezultatus, dar kitiems sportavimas be maisto papildų neįsivaizduojamas. Visos šios nuomonės turi tiesos, bet nei viena nėra 100 procentų teisinga.

14 gruodžio 03, Trečiadienis 17:53

Užpakaliukas

Jūsų įvertinimas
(7 įvertino)

Tai ką vadiname užpakaliu formuoja 3 raumenų poros - gluteus maximus, gluteus medius ir gluteus minimus. Gluteus maximus yra didžiausias užpakalio raumuo, kuris padeda kojoms atlikti darbą - bėgti, važiuoti dviračiu ar pan. Gluteus medius padeda judinti koją į šonus ir stovėti. Gluteus minimus yra pagalbinis gluteus medius raumuo, kuris padeda gluteus medius atlikti savo funkcijas.

14 lapkričio 08, Šeštadienis 22:22

Vasara baigėsi, laikas auginti kūno masę......

Jūsų įvertinimas
(5 įvertino)

Vyrai, norite būti didesni ir stipresni? Tada kol kas pamirškite sporto salę. Raumenų auginimas prasideda nuo lėkštės. Dideli svarmenys, sudėtingi pratimai ir savo fizinių ribų ieškojimas be tinkamos mitybos veda į aklavietę. Ir tai ne mūsų išvedžiojimai, o ilgų mokslininkų atliktų tyrinėjimų ir sportininkų praktikos rezultatas.

 

14 rugsėjo 13, Šeštadienis 10:54

Rūkymas ir treniruotės – nesuderinami dalykai!

Jūsų įvertinimas
(2 įvertino)

Puikiai pasitreniravote, išėjote iš sporto klubo ir… tučtuojau prisidegėt cigaretę? Veltui – Jums rūkymas dvigubai pavojingesnis, nei bet kuriam žmogui, nedraugaujančiam su sportu.

Jūsų įvertinimas
(2 įvertino)

Plačiau Raumeningas, lyg nulietas kūnas – gražu. Dauguma apie tokį svajoja nepaisant amžiaus ar lyties, nepaisant to, ką veikia savo kasdienybėje. Dažnai įkvėpti sužaliavusio pavasario puolame griebtis kūno gražinimo lieknėdami ar sportuodami. Kad nepamestume galvos dėl kūno linijų, o vėliau ir dėl sveikatos.

14 rugpjūčio 16, Šeštadienis 21:32

Stangos spaudimo treniruote

Jūsų įvertinimas
(1 įvertino)

16-os savaičių treniruočių programa

Spaudimas neprogresuoja pats savaime. Kad padidinti rezultatą iki kokių 200 kg (vidutinio svorio sportininkui), prireiks 3-5 metų intensyvių treniruočių. Todėl, reikėtų iškart pasirinkti tinkamą treniruočių programą, uoliai dirbti ir tikėti savimi. Tik taip galima tikėtis sėkmės. Žinoma nesiginčysiu, kad pritupimai ir trauka irgi reikalauja pasiruošimo ir rimtų treniruočių, bet štangos spaudimas reikalauja ypač geros koncentracijos ir geros treniruočių programos. Daugelis rimtų sportininkų jau daug pasiekusių jėgos trikovėje, pas kurios pritupimai ir trauka ypač dideli, tačiau neturi gero spaudimo. Kame gi čia  reikalas ? Geras treneris, kuris ilgą laiką dirba su sportininku mato , kad tai gali buti ar silpnas daspaudimas ar maža momentinio greičio o gal užstrigimas mirties taške arba viskas kartu. Šiame straipsnyje aš noriu pasidalinti patirtimi, kurią sukaupiau per 15 metų klajonių po sales.

14 rugpjūčio 14, Ketvirtadienis 19:12

Rugsėjį , vėl kimbame į sportus......

Jūsų įvertinimas
(4 įvertino)

Rugsėjis – pats tinkamiausias metas pradėti rūpintis savo figūra. Kuo skiriasi rudens pradžia nuo žiemos pradžios? Iš esmės – niekuo, nebent tuo, kad dar nėra sniego. Tad kodėl neišėjus pasportuoti?

14 rugpjūčio 12, Antradienis 06:53

Apšilimas

Jūsų įvertinimas
(8 įvertino)

Vienas svarbiausių etapų sportuojant – tinkamas raumenų apšildymas. Sušildyti raumenys leidžia ne tik sportuoti efektyviau, bet ir smarkiai sumažina galimybę gauti traumas sportuojant. Todėl, apie tinkamą raumenų šildymą privalo žinoti kiekvienas.

14 rugpjūčio 01, Penktadienis 18:20

Anaboliniai steroidai: kas tai?

Jūsų įvertinimas
(2 įvertino)

Anaboliniai (androgeniniai) steroidai – natūralūs ar sintetiniai steroidiniai hormonai, spartinantys anabolinius procesus (ląstelių augimą, dalijimąsi, baltymų sintezę), kurie ypatingai pasireiškia raumeniniame ir kauliniame audiniuose.

14 rugpjūčio 01, Penktadienis 17:49

Noriu sulieknėti – kaip vis gi maitintis??

Jūsų įvertinimas
(8 įvertino)

„Kaip taisyklingiau maitintis, siekiant sulieknėti? Girdėjau, kad pirmoje dienos pusėje geriau valgyti daugiau angliavandenių turinti maistą (pvz.: įvairios košės), o vakare daugiau rinktis baltyminį maistą (pvz.: liesa varškė). Taip pat tenka išgirsti, kad negerai valgyti obuolius, apelsinus, nes angliavandenių perteklius organizme virsta riebalais. Ar tai tiesa?

14 liepos 23, Trečiadienis 20:44

Lengvas būdas įgyti stulbinantį presą

Jūsų įvertinimas
(9 įvertino)

Mes esame nuolat atakuojami pilvo preso pratimų, kad jį sustiprinti ir suteikti jam tonuso, tačiau dauguma šių pratimų yra neatitinkantys reikalavimų ir neefektyvūs. Žinoma, kai kurie pratimai gali sumažinti nugaros skausmus ir truputį sustiprinti jūsų presą. Taip pat yra tokių, kurie vadinami „pilvo treniruokliai“ yra spausdinami ir reklamuojami daugelyje žurnalų, kurie tvirtina, kad gali pateikti tobulą „šešių pagalvėlių“ presą per 10 dienų. Netikėkite šiais pranešimais.

14 birželio 17, Antradienis 17:24

Sportas ir sąnariai

Jūsų įvertinimas
(7 įvertino)

Daugelis sėdimą darbą dirbančių žmonių pasižada: prasidės atostogos, tada ir pasportuosiu. Medikai įspėja, jog pulti nuo stalo prie aktyvių treniruočių pavojinga, nes galima traumuoti sąnarius.
Kaip reikėtų elgtis tiems, kurie visus metus nesportavo, bet vasarą planuoja atostogauti aktyviai?

14 birželio 14, Šeštadienis 17:26

Kaip pradėti sportuoti?

Jūsų įvertinimas
(7 įvertino)

Raumenų skausmai yra viena opiausiu problemų tiems, kurie pradeda sportuot arba tai daro po ilgos pertraukos. Šių skausmų priežastis yra mokslininkų diskusijų objektas ir dėl jo galutinai nėra sutariama. Vieni mokslininkai teigia, jog šių skausmų priežastis – pieno rūgščių atsiradimas sąlygotas raumenų nepripratimo prie krūvių. Kiti teigia, kad šių skausmų atsiradimo priežastis – raumenyse atsirandantis mikro įtrūkimai, kurie užsipildo vandeniu.

14 birželio 12, Ketvirtadienis 11:16

Baltymai, riebalai, angliavandeniai

Jūsų įvertinimas
(3 įvertino)

Su maistu žmogus gauna apie 40 įvairių maistinių medžiagų. Pagrindinės maisto sudedamosios dalys yra baltymai, riebalai, angliavandeniai, mineralinės medžiagos ir vitaminai. Kiekviena iš pagrindinių maisto medžiagų turi savo funkcijas. 

14 birželio 09, Pirmadienis 20:58

Kaip pradėti sportuoti sporto klube?

Jūsų įvertinimas
(5 įvertino)

Viena iš stipriausių motyvacijų pradėti sportuoti – pablogėjusi sveikata ar net ligos diagnozavimas, nors specialistai pataria tai daryti reguliariai, ištisus metus, bet susigriebiama vėliau.

14 birželio 09, Pirmadienis 12:00

Kas veiksmingiau, dieta ar sportas?

Jūsų įvertinimas
(5 įvertino)

Šis klausimas iškyla nevienam metančiam svorį. Jei viršsvorio norite atsikratyti greičiau ir ilgesniam laikui išlaikyti gerą formą, teks derinti abu variantus. Norint atsikratyti nereikalingu riebalų, suvartojamų kalorijų kiekis turi būti mažesnis nei sudeginamų. Imtis drastiškų dietų nederėtų, nes organizmas, patyręs staigų stresą, pradės dar labiau kaupti maisto atsargas (reibalus).

14 gegužės 26, Pirmadienis 16:22

Dešimt priežasčių, kodėl verta sportuoti

Jūsų įvertinimas
(8 įvertino)

Sportas padeda išsaugoti ir palaikyti fizinę ir psichologinę pusiausvyrą. Sportuojantys žmonės yra laimingesni, ilgiau gyvena, o senatvėje rečiau kenčia nuo skausmų ir negalios. Tačiau įsidėmėkite, kad šiame straipsnyje išvardinti aspektai tinka ne didžiajam sportui, kur stengiamasi peržengti žmogaus galimybes. Optimalus fizinis krūvis yra: 1 valanda per dieną, 5 dienos per savaitę, iki padažnėjusio pulso, kvėpavimo dažnio ir lengvo suprakaitavimo.

14 gegužės 22, Ketvirtadienis 16:36

Kiek kartų per savaitę sportuoti?

Jūsų įvertinimas
(9 įvertino)

Daugelis žmonių prieš pradedami sportuoti nežino, kaip pasirinkti, kiek laiko jiems reikėtų praleisti sportuojant. Kiekvienam pradedančiam sportuoti ar jau besportuojančiam, labai svarbu pasirinkti tinkamą treniruočių režimą, nes jis padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Maža to, tinkamai pasirinktas režimas neleidžia pervargti ir greitai prarasti motyvacijos.

Jūsų įvertinimas
(7 įvertino)

Sporto klubas - Ištvermės didinimas stiprina sveikatą ir atsparumą ligomsSugebėjimą kuo daugiau energijos pasigaminti aerobiniu būdu per laiko vienetą ir dirbti kuo ilgiau mažiau pavargstant – vadiname aerobiniu pajėgumu, kitaip sakant, ištverme.

13 gegužės 20, Pirmadienis 03:00

Bėgimas - sveikata

Jūsų įvertinimas
(4 įvertino)

Sporto klubas - Bėgimas sveikataPer pastaruosius dešimtmečius bėgimas tapo labai populiarus sveikatai stiprinti. Vis daugiau vaikų, paauglių, jaunuolių, merginų ir ypač pagyvenusių žmonių reguliariai bėgioja. Bėgimas ugdo ir tobulina ištvermę, raumenų jėgą, grūdina valią, stiprina sveikatą, didina darbingumą, padeda sureguliuoti mitybą, atitraukia nuo žalingų įpročių. Šiuo metu svarbi problema, kaip pailginti žmogaus gyvenimą. Kiekvieno žmogaus rūpinimasis savo sveikata, savo kūnu ir dvasios gerove yra labai svarbus mūsų visuomenei. Žmogui būtina kasdien atlikti fizinius pratimus, pabėgioti gryname ore, nusiteikti optimistiškai. Tik tada žmogus bus stiprus dvasia ir kūnu.

13 balandžio 20, Šeštadienis 03:00

Riebalų deginimas - aiškiai ir suprantamai

Jūsų įvertinimas
(10 įvertino)

Sporto klubas - Riebalų deginimas - aiškiai ir suprantamaiŽinoma, visais atvejais ar stengiates priaugti raumenų masės ar sulieknėti privalote išsaugoti sveikatą! Kaip ją išsaugoti? Lieknėjimas, tai procesas, kuriam reikia laiko mėnesio ar dviejų, tačiau viską atliekant protingai jūs ne tik nerizikuosite sveikata, tačiau ir pagerinsite sveikatą!

13 kovo 20, Trečiadienis 02:00

Dar kartą apie žuvį

Jūsų įvertinimas
(5 įvertino)

Dar kartą apie žuvįDaugeliui žinoma, kad žuvys – labai vertingas produktas. Tai – didžiausias omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame nemažai vitaminų ir mineralų. O kiek šių organizmui būtinų medžiagų lieka perdirbus žuvis – konservuose ir pusfabrikačiuose?

SkyGym video

Rėmėjai

Pažintys, merginos, flirtas

Pažintys, merginos, flirtas

Draugai

© 2018 m. Sporto klubas „SkyGym“. Visos teisės ginamos.